Certyfikaty

Najwyższa jakość produktów

Dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów o czym świadczą uzyskiwane przez nasze firmy certyfikaty.

Obydwa zakłady od 2005 roku posiadają wdrożony i certyfikowany corocznie system zapewnienia bezpieczeństwa żywności dla produkcji rolnej GLOBAL G.A.P. (poprzednio EUREGAP). W związku z rosnącymi wymaganiami naszych odbiorców od 2007 roku posiadamy wdrożony i również odnawiany certyfikat Tesco Nurture (Tesco Nurture’s Choice).

W 2012 roku wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy system HACCP będący potwierdzeniem bezpieczeństwa procesów sortowania, konfekcjonowania, magazynowania i dostarczania przez nasze zakłady pieczarek do odbiorcy końcowego. Dysponujemy także certyfikatem Field to Fork, który udziela sieć sklepów Marks&Spencer. Jest on potwierdzeniem obecności naszych produktów na rynku Wielkiej Brytanii i zaufania jakim nas darzy.

W 2018 uzyskaliśmy certyfikat Waitrose. Waitrose jest siecią sklepów na rynku angielskim, która w sprzedaży ma wysokiej jakości produkt. Dostawcy świeżych produktów jak i gotowych dań muszą przejść przez audyt Waitrosa, który skupia się na sprawdzeniu dokumentacji jak i na jakości produktów oraz sprawdzeniu miejsca pracy i bezpiecznego, zgodnego z przepisami traktowania pracowników. Jesteśmy dumni, że Nasze Gospodarstwo odpowiada tym normom.

W 2019 uzyskaliśmy certyfikat GRASP, czyli ocenę ryzyka dotyczącą praktyk społecznych. Producenci korzystający z certyfikacji GLOBAL G.A.P. mogą dobrowolnie skorzystać z oceny GRASP, która odnosi się bezpośrednio do sposobu zapewniania bezpieczeństwa pracowników i poszanowania ich praw. Zaświadczenie GRASP jest potwierdzeniem dobrych praktyk zatrudniania pracowników w gospodarstwie.

Ciągle wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom obecnego, wymagającego rynku, zdobywając nowe kwalifikacje poparte odpowiednimi certyfikatami.

Eurofungi Sp. z o.o.